Program 2019

(Endringer kan forekomme)

 

  • Timeplan Fredag
  • 16:00 – Dørene åpner
    17:00 - 23:00 – Puljeaktiviteter

The Mountain Witch RPG Stein Llanos

Call of Cthulhu RPG: "Cold Harvest" Thor André Karstensen

Steins d6 RPG: "Hagen" Arne Fivelstad

MLP: Tails of Equestria RPG: "Rise of Stalliongrad!" Robert Kling

Dungeons & Dragons 5th Ed.: "Death of Color" Ola Meling Johannessen

Secret Hitler and friends Christian Berge

Kingdom Death: Monster Adrian Bosdal

Fjordar (demo) Go To Pieces Games

Frispilling

  • Timeplan Lørdag
  • 10:00 - 16:00 – Formiddagspulje
  • 16:00 - 18:00 – Spillbankett
  • 18:00 - 00:00 – Kveldspulje

My Life With Master RPG Stein Llanos

Vampire The Masquerade RPG: "Prinsens dom" Gerhard Just-Olsen

Coriolis RPG: "Duellen mellom den ærbare Farhad Krisma og den svikefulle Jihvane Kourides" Jonas Falsen

Dungeons & Dragons RPG: "Spetakkel i Dvergelandsbyen" Daniel Strand

7th Sea RPG: "Havets skrekk vender hjem" Arne Fivelstad

Warhammer RPG Øyvind Naterstad

Alien RPG: "Hadley's Hope" (offisiell demo) Kristian Bjørkelo

Star Wars: X-Wing Miniatures Game Guri Lindblad

Workshop: Lag din egen D&D-setting Krister Asheim

Fjordar (demo) Go To Pieces Games

Frispilling

  • Timeplan Lørdag
  • 10:00 - 16:00 – Formiddagspulje
  • 16:00 - 18:00 – Spillbankett
  • 18:00 - 00:00 – Kveldsspulje

Star Wars RPG: "For Imperiet - Redux" Kristian Bjørkelo

Star Wars RPG: "For Imperiet - Redux" Ørjan Setvik

Fabula RPG Tomas H V Mørkrid

Dungeons & Dragons 5th Ed. Haakon J. Aasen

Steins d6: "Jeg kan ikke la deg gjøre det AX37, Redux" Ian D. Wigand

Corvus Belli: Infinity (demo) Truls Lillebø

VM i Veigrep Christian Berge

Fjordar (demo) Go To Pieces Games

Frispilling

  • Timeplan Søndag
  • 10:00 - 16:00 – Formiddagspulje
  • 16:00 – Avslutningsseremoni
  • 17:00 – Takk og farvel

Dungeons & Dragons 5th Ed.: "Flukten fra Vandøde-kongens krypt" (Unge prioriteres) Grethe C. Just-Olsen

Dungeons & Dragons 5th Ed.: "Flukten fra Vandøde-kongens krypt" (Unge prioriteres) Gerhard Just-Olsen

MLP Tails of Equestria RPG (Unge prioriteres) Christian Brandt-Hansen

Mage the Ascension RPG: "For the Greater Good" Thor André Karstensen

Unstable Unicorns (Unge prioriteres) Anne Lene L. Nymoen

Nemesis Tobias Staaby

Skirmish: Shadow Wars of Anduruna Synnøve Stockinger

Fjordar (demo) Go To Pieces Games

Frispilling

  • Timeplan Fredag
  • 14:00 – Dørene åpner
    17:00 - 23:00 – Puljeaktiviteter
  • 24:00 - 06:00 – Nattpulje
  • Timeplan Lørdag
  • 06:30 - 10:00 – Frokost
  • 10:00 - 16:00 – Formiddagspulje
  • 17:00 - 23:00 – Kveldsspulje
  • 24:00 - 06:00 – Nattpulje